Хто такі свінгери?

Різноманітність чи розпуста? Свобода чи сексоголізм? Свінгери живуть поруч із нами та регулярно практикують обмін партнерами для сексу, щоб отримати гострі відчуття.

Свінгерство - різновид сексуальної практики, яка передбачає обмін партнерами для інтимних втіх. Свінгерами можуть вважатися тільки міцні пари, як правило, жінка та чоловік, які перебувають у шлюбі. Вони зустрічаються з іншими представниками цієї сексуальної культури та домовляються про побачення.

Чи нормально свингерство

З погляду моралі про це можна сперечатися довго, але психологія та психіатрія дають однозначну відповідь – свінгери не мають жодних відхилень. Вони змогли перебороти свою ревнощі, по-новому поглянути на довіру і визнати, нарешті, що і чоловікові, і жінці завжди хочеться розмаїття в ліжку. Втім, не всі свінгери шукають у своїй поведінці філософію, деякі пари хочуть просто урізноманітнити своє сексуальне життя.

Скільки може бути партнерів у свінгерів

Жодних обмежень немає, свінгери можуть змінювати партнерів скільки завгодно разів. Якщо з кимось секс не сподобався, повторного обміну не буде. Якщо сподобався, то можна зустрічатися знову. Ревнощі до інших сексуальних партнерів свого чоловіка/дружини у свінгерів немає, втім, деякі зізнаються, що можуть прирівнюватися до емоційної прихильності на стороні.

Де знайомляться свінгери

Оскільки йдеться про специфічний сексуальний досвід, для свінгерів влаштовують закриті вечірки. Там ніхто не почуватиметься дивно, адже всі прийшли за одним. На сайтах знайомств, в Україні це instanude.pink там можна знайти безліч оголошень від пар. Зазначимо, що свінгери не відразу приймають у свої тусовки новачків, адже багато хто вважає таку поведінку неналежною і вирішується на таку практику через експеримент чи взагалі на суперечку.